Intel® Core™ i7 işlemci ile güçlendirilmiş MSI Gaming Notebook.

En çok aranan Mekanik Klavye: Standart Tuş yüksekliğine sahip CherryMX tuş anahtarları

Mekanik klavye tuş anahtarları arasında en popüler olan Cherry MX, şimdiye kadar oyun dizüstüleri arasında en çok aranan özelliklerden biri oldu. Cherry MX anahtarların fiziksel yapısı ve tolerans seviyeleri inanılmaz bir kararlılık ve his sunuyor.

Gaming notebook bilgisayarlarda bir ilk: Mekanik geriden aydınlatmalı klavye

Kullanıcıların beklentilerini karşılayabilmek için MSI GT80 Titan ile birlikte dünyanın ilk mekanik ve çok renkli arka aydınlatmalı klavyesi geliyor. Üst sınıf teknolojilere ek olarak Lightning Control, Makro tuş düzenleme gibi özelliklerin yanı sıra parmak uçlarınızdaki benzersiz his ile tüm oyunlarda zafere koşacaksınız.

En çok aranan Klavye:
Standart Tuş yüksekliğine sahip CherryMX tuş anahtarları

Yeni nesil dokunmatik yüzey ve numerik tuş takımı arasında geçiş yapmak için tek bir tuşa dokunmanız yeterli.

Yepyeni kasa tasarımı: En ince 18.4" ekranlı gaming notebook

Akıcı görünümü ve uyandırdığı hız hissi, bilim-kurgu senaryolarından esinlenilerek tasarlandı. Mühendisler her bileşen ve mekanik aksamı tasarlarken maksimum performanstan ödün verilmedi. Yalnızca 4.5 kg ve 4.9cm kalınlık ile GT80 Titan şu an pazardaki en ince 18.4" gaming notebook.

Üstün performans: SLI grafikler

NVIDIA SLI,birden fazla GeForce GTX ekran kartını bir arada kullanarak grafik performansını kat kat arttırma olanağı sunuyor. Piyasada 1500'den fazla oyunda desteklenen, sürekli yenilenen profillerle güçlendirilen SLI teknolojisi, her zaman en iyiden vazgeçmeyen kullanıcılar için tek seçim.

Gösteriş yap ya da sadece eğlen
Şimdiye kadarki en iyi Canlı Akış uygulaması

Xsplit Gamecaster oynadığınız oyunları kaydetmenize ve Twitch, YouTube, Ustream gibi sosyal ağlarda paylaşmanıza imkan tanır.

Oyun tarzını ÖZELLEŞTİR

SteelSeries Engine, klavyede sıklıkla kullandığınız tuş kombinasyonları için makro oluşturarak klavyenizi kişiselleştirmenize yarar. Dahası tuş basışları arasında ne kadar süre bekleneceğini belirteler çok ince ayar yapabilirsiniz. Klavye arka aydınlatmanızın renklerini de bu yazılım ile değiştirebilirsiniz.

Wide Viewing Angles

Geniş görüntüleme açısı sayesinde ekrana ister yandan ister yukardan bakın sabit parlaklık ve renk derinliğine şahit olursunuz. 

Miracast ile notebookunuzdaki resim ve videoları kablosuz olarak uyumlu televizyonunuza aktarabilirsiniz. İsterseniz oynadığınız oyunun görüntüsünü de televizyona aktararak çok daha büyük ekranda oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

3K WQHD+ (2880x1620) LCD Display

3K ekranı seçeneğine sahip MSI Gaming notebooklar 2880x1620 çözünürlük ile en ince detayları ekranınızda görmenizi sağlar.

E-sporcular için yepyeni tasarım

Yıldırım hızında hareket etmek ve rakipleri geride bırakmak, tutkulu oyuncular için her zaman en önemli öncelik. Muazzam silahlarla donatılmış sıradışı bir güç ve şık bir tasarımı kimse geri çeviremez. Fırçalı metal yüzayi ve mat siyah yarış arabalarından esinlenen estetik çizgileriyle yeni GT72 GAMING notebook, sanal dünyanın yeni hükümdarı olmak için tasarlandı.

Killer Gaming Network

Optimize your gaming network performance! This technology recognizes online game data packs and processes them first. The best ammo against stuttering characters, freeze-ups, and lagging. You can even choose which programs you want to prioritize with the bundled software.

SuperRAID 2 teknolojisi 3 adet SSD'nin performansını bir araya getirerek saniyede 1500 MB okuma hızı sağlar. Bu hız standart bir notebookta bulunan 7200 RPM sabitdiskten 15 kat daha hızlıdır. Böylece oyun ve programlarınız 15 kat daha hızlı yüklenir.

Çarpıcı Depolama Hızı

MSI'ın özel teknolojisi Super Raid 3 sayesinde 4 adet SSD ile gerçekleştirilmiş RAID0 konfigürasyonu ile depolamada okuma/yazma hızları 1600MB/sn seviyesini geride bırakıyor. Yüksek kapasite ve verimliliği ile Super Raid 3 en gelişmiş depolama teknolojisi.

MSI CoolerBoost 2 teknolojisi termal tasarımdaki ısı borusu sayısını 2'ye katlayarak yüzde 15 daha iyi soğutma sağlarken yüzde 25 daha az ses çıkarır.

Cooler Boost 3:
Çift soğutma sistemiyle ultra verimlilik

Cooler Boost 3 çift termal sistem, gelecek nesil üstün performanslı CPU ve grafikler için üretildi. Klavyenin sağ tarafında bulunan bağımsız bir düğme, kullanıcının anında ve tek tuşa basarak bu özelliği devreye sokmasına olanak tanıyor.
Gelişmiş soğutma verimliliği sayesinde daha fazla yer kaplamıyor ve daha düşük gürültü seviyesine sahip. Ana bileşenler tarafından üretilen ısı hava çıkışlarına kullanıcıyı rahatsız etmeden sessizce aktarılıyor. Core i7 Extreme işlemciler ve GTX880M 8GB ekran kartlarında diğerlerinden çok daha düşük sıcaklık değerleri sunuyor. When you enable Cooler Boost 3 arttırılmış fan hızıyla devreye girdiğinde CPU sıcaklığı 8~10∘C, GPU sıcaklığı ise 4~5∘C düşüyor. Güçlü soğutma tasarımı sayesinde gürültü seviyesi ie birçok oyun dizüstü bilgisayarından çok daha düşük.

Adaptörden gelen güce ek olarak pildeki gücün de kullanımını sağlayan NOS teknolojisi ile işlemci ve ekran kartı performansını yüzde 10 daha da artırabilirsiniz.

Bakış açınızı Genişletin

3 bağlantı noktası ile Martix Display destekli MSI oyuncu notebookları HDMI 1.4, mini Display-Port 1.2 ve VGA yuvaları üzerinden 3 monitöre aynı anda bağlantı yapmanızı sağlar.

Cooler Boost

MSI CoolerBoost teknolojisi hava akışını düzenleyerek notebookunuzun uzun oyun seanslarında soğuk çalışmasını sağlar.

Killer Doubleshot hem kablosuz ağda, hem de ethernet üzerinde Killer Gaming networkün avantajlarından faydalanmanızı sağlar. Hem online oyunlarda, hem de video akışlarınızda paketlere öncelik sağlayarak kesintisiz ve hızlı bir bağlantı sunar.

Killer Double Shot Pro ve Smart Teaming

MSI GT72, dünyada Killer DoubleShot Pro ile gelen ilk bilgisayar. Killer Double Shot Pro hem Killer Gb LAN hem de WiFi 802.11ac çift bant protokolü sayesinde gecikmeyi 802.11 ac desteği sunan diğer sistemlerden 3.5 kat daha fazla gideriyor. Ayrıca Killer Network Manager üzerinden yönetilen Smart Teaming işlevi ile WiFi ve Gb LAN bir arada değerlendirilerek bant genişliği kullanımı optimize ediliyor.

SuperRAID

SuperRAID teknolojisi 2 adet SSD'nin performansını bir araya getirerek saniyede 1000 MB okuma hızı sağlar. 2 adet mSATA SSD'nin RAID 0 konfigürasyonu ile çalıştığı depolama teknolojisi 128 GB ve 256 GB seçenekler ile gelir.

Anti-Reflective Screen

Parlama önleyici ekran oyuncular için önemlidir. MSI oyuncu notebooklarındaki Anti-Reflective ekran harici kaynaklardan gelen ışığın yansımasını önleyerek hem ekranı daha net görmenizi hem de gözlerinizin uzun oyun seanslarında daha az yorulmasını sağlar.

AUDIO BOOST 2 ile 3 BAĞIMSIZ AMPLİFİKATÖR

Kulaklık tercih eden oyuncular için MSI Audio Boost teknolojisi kulaklığa giden sinyali yüzde 30 iyileştirerek kulaklıktaki sesin hem daha yüksek hem de daha temiz olmasını sağlar.

SOUND by DYNAUDIO 2.1 SES SİSTEMİ

Bugatti spor arabalarda da kullanılan Dynaudio ses sistemi MSI'ın oyuncu notebooklarının ses kalitesinde de rakipsiz olmasını sağlar.

Olay budur:
Tüm oyuncuların düşlediği bir klavye

SteelSeries klavye oyunculara özel tuş yerleşimi ve boyutları dışında ardaşık tuş basışlarını kayıpsız olarak sisteme aktarır. Böylece hızlı oyuncular yeteneklerini oyuna eksiksiz aktarırlar.

Super-Charger

Super Charger supports Apple devices to apply higher current charging, especially for iPhone or iPad with faster charge time.

“SHIFT”

Yepyeni "SHIFT" özelliği ile Sport, Comfort, ve Green modları arasında özgürce geçiş yapabilirsiniz. Sisteminizde performans ve ısı arasındaki mükemmel dengeyi kurmak veya enerji tasarrufu yaparak tam kontrol sağlayabilmek için “Fn + F7” kombinasyonunu veya Dragon Gaming Center yazılımını kullanabilirsiniz.

Akıl almaz bir güç. NVIDIA GeForce GTX 980M Harici ekran kartı ve GDDR5 8GB VRAM

NVIDIA GeForce GTX 900M serisi, ciddi oyun notebooklarına uç noktada gelecek nesil grafik performansı getiriyor. 3DMark 11 üzerinde 10,000 skorunu geçerek rekor kıran ilk ekran kartı olan GeForce GTX 980M, hafif ve taşınabilir tasarımına rağmen en yüksek ayar ve çözünürlüklerde bile son derece akıcı ve hızlı bir oyun deneyimi sunuyor.

Sound Blaster Cinema 2
Geliştirilmiş saran ses deneyimi

Bu yıl çıkan tüm MSI GAMING laptop modelleri Sound Blaster Cinema 2 desteğine yükseltildi. Dynaudio 2.1 kanal ses sisteminin ortamı saran inanılmaz ses özellikleri sayesinde zaten benzersiz bir deneyim sunan Sound Blaster Cinema 2, optimize edilmiş yazılımsal çözümler ile insan sesleri, sanal bass ve kullanıcıyı çevreleyen seslerin yanında düşük kaliteli ses kaynakları da iyileştiriliyor. Sound Blaster Cinema ve MSI'ın üstün ses sistemi birbirini mükemmel bir uyumla tamamlıyor.

GT72 üzerinde yükseltilebilir MXM tasarımı

Değiştirilebilir MXM modülü sayesinde GT72, artık gelecekte yapacağınız yükseltmeler için de diğer notebook bilgisayarlardan çok daha fazla olasılık sunuyor. Bulunduğunuz bölgeye göre GTX870M/GTX880M donanımlı orijinal yapılandırmasını değiştirerek daha yeni ve daha güçlü GTX970M hatta GTX980M serisi ekran kartı kullanarak sisteminizi yükseltebilirsiniz. GT72'nin gelecek modelleri de 2015'te çıkacak gelecek nesil ekran kartları modelleri ile yükseltme olanağı sunacak.

See Detail
main video

Intel, Intel logosu, Intel Inside, Intel Core ve Core Inside, Intel Corporation’ın Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.