POKONUJĄC WYDAJNOŚĆ DESKTOPA

MSI, światowy lider na rynku notebooków do gier, przygotował modele laptopów, które wyposażone zostały w premierowe procesory graficzne firmy NVIDIA. Wydajność najnowszej generacji układów graficznych z serii NVIDIA GeForce® GTX 10, które bazują na architekturze Pascal, jest wyższa o ponad 40% w porównaniu z układami z rodziny GeForce® GTX 900M.

*Wynik może się różnić w zależności od konfiguracji.

NAJLEPSZA PLATFORMA GAMINGOWA

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX.

Karty graficzne GeForce® GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

WYDAJNOŚĆ

Procesory graficzne z rodziny GeForce GTX 10 są trzy razy bardziej wydajne w porównaniu z układami poprzedniej generacji. Zbudowano je wykorzystując ultraszybkie tranzystory FinFET i najnowsze technologie pamięci o dużej przepustowości. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi funkcji zaimplementowanych w bibliotekach graficznych DirectX 12, możliwe stało się dostarczenie graczom najszybszych, generujących płynny obraz i jednocześnie wyjątkowych gamingowych notebooków.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE GAMINGOWE

Innowacyjne procesory graficzne zostały skonstruowane w taki sposób, aby sprostać wymaganiom kolejnych generacji wyświetlaczy, włączając w to urządzenia VR, ekrany o ultra-wysokiej rozdzielczości oraz systemy wielomonitorowe. Dzięki technologii NVIDIA GameWorks ™, nowe układy podczas rozgrywki i odtwarzania materiałów wideo o wysokiej, kinowej jakości są w stanie generować wyjątkowo płynny obraz. Dodatkowo rewolucyjna funkcja NVIDIA Ansel™ pozwala na 360-stopniowe przechwytywanie obrazu w grach i oglądanie ich w technologii VR.

VR READY

Odkryj wydajność, która pozwala na swobodne generowanie światów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologii NVIDIA VRWorks™ karta graficzna może zaoferować użytkownikom najniższe opóźnienia oraz kompatybilność w trybie plug-and-play ze wszystkimi najważniejszymi, dostępnymi na rynku zestawami gogli VR. Za sprawą dźwięku VR, implementacji fizyki i emulacji dotyku w środowisku VR, będziesz mógł dosłownie słyszeć i czuć każdą chwilę.

Dopracowana maszyna gamingowa

Już od 30 lat, od kiedy to firma MSI jest obecna na rynku gamingowym, dostrzegamy tę siłę, która nie tylko napędza graczy, ale powoduje również to, że wciąż udoskonalamy nasze gamingowe technologie i sprawia, że projektowanie sprzętu dla graczy jest pasujące. Notebooki z serii GT mają zaprojektowaną od nowa, piękną i jednocześnie dopracowaną obudowę ze stylowymi akcentami.

Coś więcej niż tylko technologia VR. Niezwykłe zanurzenie w wirtualnym świecie.

MSI gwarantuje zgodność z technologiami wirtualnej rzeczywistości, nie tylko dzięki certyfikowanym przez firmę NVIDIA kartom graficznym oznaczonym logiem VR Ready, ale również za sprawą własnych, ściśle przestrzeganych standardów VR Ready.
Dodatkowo, nowa aplikacja Dragon Center oferuje rozwiązanie „one click to VR” pozwalające, po naciśnięciu tylko jednego przycisku, zoptymalizować ustawienia gamingowego laptop do generowania światów VR.

MODEL LIST